Specjalistka onkologii klinicznej, absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Oddziale Klinicznym Onkologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie.
Aktualnie związana z Narodowym Instytutem Onkologii w Krakowie.
W codziennej praktyce zajmuje się leczeniem systemowym chorych na nowotwory złośliwe z wykorzystaniem chemioterapii, immunoterapii, terapii celowanych oraz hormonoterapii.
Jej główne zainteresowania kliniczne obejmują diagnostykę i leczenie raka piersi, nowotworów ginekologicznych, urologicznych oraz przewodu pokarmowego.